Kategori Araç Markası Vites Türü Yakıt Türü

KİRALAMA SÜRESİ 

En kısa kiralama süresi 48 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır.


UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR 

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 3A Ekol Oto Kiralama ofisini arayabilirsiniz.


TEK YÖN KİRALAMA 

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için 3A EKOL OTO KİRALAMA ofisini arayabilirsiniz.


ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA 

24 saat kesintisiz hizmet veren 3A Ekol Oto Kiralama ofisimiz günün her saatinde araç teslimi ve müşteriden araç  teslim alınması ücretsizdir.


HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ 

24 Saat kesintisiz hizmet veren 3A Ekol Oto Kiralama Ofislerinden yapılan kiralamalarda Hava Alanı Hizmet ücreti alınmaz.


SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI 

En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık geçerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir. Lüks araçlarda ise en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.


İLAVE SÜRÜCÜ 

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.


FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR 

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV) fiyatlara dahil değildir.


SİGORTA DIŞINDA KALAN DURUMLAR 

Sürücü idaresindeyken kazaya sebep olup araçta hasar meydana gelmiş ise trafik kaza zaptına göre kusurlu ise araç hasarının giderilip aracın sefere hazır olacağı güne kadar geçecek iş günü kaybını sigorta kapsamına girmediğini biliyor ve o günkü geçerli fiyat tarifesi üzerinden peşin olarak ödemeyi kabul etmiş sayılır.


ÖDEME - DEPOZİT 

Kira ücretlerinin ödenmesinde geçerli tüm kredi kartları kabul edilir. Araçların müşteriye eksik veya boş depo yakıtla yapılan iadelerde yakıt fark ücreti, servis ücreti ilavesiyle talep edilir. 

3A EKOL OTO KİRALAMAFİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.


TRAFİK CEZALARI 

Türkiye'deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirler arası yollarda 90km. ve şehiriçlerin de ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra 3A Ekol Oto Kiralamaulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı (mail order) ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

Rent A Car 3A Ekol Oto Kiralama
Karşılıklı güven ve saygı prensibini önemseyen firmamız için müşteri memnuniyeti ön planda gelir. Bu prensibi ilke eden firmamız müşterileri için 7 gün 24 saat profesyonel kadrosu üstün hizmet vermektedir. Her yıl yenilenen araçlarıyla güven, saygı ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermeden kendini ve hizmetini yenileyerek uygun fiyatlarda oto kiralama / rent a car hizmeti vermektedir. Geçmiş senelerin vermiş olduğu birikim ile oto kiralama, filo kiralama,  şoförlü araç kiralama, uzun dönem araç kiralama, ekonomik araç kiralama, lüks araç kiralama, ticari araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti, havaalanında misafir karşılama ve araç temin etme konularında kısa sürede çözüm üreten ve uygulayan bir firma olma özelliğine sahibiz.3A Ekol oto kiralama siz özel müşterilerimiz için en özel, en son model arabalarla en iyi hizmeti veriyoruz. Sizin konforlu ve güvenli seyahat etmeniz için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz.
Anasayfa | Kurumsal | Araçlarımız | Koşullar | Haberler | İletişim

Copyright © 3A Ekol Oto Kiralama | Telefon: 0 216 415 81 52 - 0 555 458 12 02 | Adres: Kayışdağı Mah. Kayışdağı Cad. No:189 Ataşehir / İSTANBUL